طراحی اپلیکیشن ios

امروزه همه چیز به سرعت در حال پیشرفت است، پیشرفتی که گویا به مانند هواپیمایی است که هیچ گاه منتظر مسافران خود نمی شود. این تحولات سخت افزاری سکویی برای فناوری هایی شدند که خود، محصول نهایی هستند. اپلیکیشن های موبایل، طراحی اپلیکیشن ios، ارمغان پیشرفت های سخت افزاری هستند.  شرکت های طراحی نرم افزار با توجه به این پیشرفت ها توانسته اند جایگاه خوبی برای خود ایجاد کنند. بازاری که هرساله 2.7 تریلیارد را در سرتاسر جهان جابجا می کند. با توجه به این مطالب،شرکت هایی که از این بازار غافل باشند، یک فرصت عالی را از دست داده اند. و از طرفی یک رگرسون ساده نشان می دهد که شرکت هایی که تکنولوژیهای مشابه مانند وب سایت های رسمی را توسعه نداده اند، محکوم به فنا هستند. از آنجا که تاکنون شرکت اپل دو میلیارد گوشی آیفون به فروش رسانده است و حجم قابل توجهی ازکاربران تبلت و گوشی های موبایل سیستم عامل ios را ترجیح می دهند ،لذا این بازار گسترده و حجم مشتری چیزی نیست که به این راحتی بشود چشم به روی آن بست و از کنار طراحی اپلیکیشن Ios به راحتی عبور کرد.

طراحی اپلیکیشن ios

در طراحی اپلیکیشن مواردی بسیار زیادی است که می بایست رعایت شوند اما به طور کلی ما چند مورد از مهم ترین های آنها را برای شما شرح خواهیم داد :

سیستم عامل های اندروید و آی او اس پر استفاده ترین سیستم عامل های تلفن همراه در ایران هستند و اینکه اپلیکیشن شما در هر دو نسخه وجود داشته باشد باعث افزایش رضایت کاربران و افزایش استفاده از اپلیکیشن شما خواهد شد به طور کلی اگر اپلیکیشنتان از هرکدام از این دو سیستم عامل پشتیبانی نکند شما طیفی بسیار وسیعی از کاربران را از دست خواهید داد.

 • سرعت بالا

نباید زیاد وقت کاربران در نزم افزار شما به علت کند بودن طلف شود زیرا شک نکنید که در دنیا تکنولوژی همیشه افراد به دنبال پر سرعترین ها هستند تا در کمترین زمان بیشترین پاسخگویی را به آنها داشته باشد .

 • امنیت

مهم ترین ویژگی برای کاربران شما حفظ اطلاعات و داده های آنهاست اینکه بتوانید حریم شخصی آنها را حفظ کنید و اعتماد آنها را جلب کنید تاثیر بسزایی در محبوبیتتان دارد .

 • بروز رسانی هدفمند و منظم

بر اساس نیاز های کاربرانتان مطالب موجود و یا قابلیت های موجود در اپلیکیشن آی او اس یا اندروید خود را بروز رسانی کنید تا به یک برنامه هدفمند برسید و رشد کنید .

 • نظرات را بپرسید

راهی برای ارتباط با کاربرانتان داشته باشید تا از ضعف ها مشکلات و یا نقاط قوت برنامه تان با خبر شوید .

 • آنالیز و بررسی

مهم است که از کاربرانتان آنالیزی دقیق داشته باشید یعنی بدانید چه چیزهایی را بیشتر پسندیده اند و یا با کدام بخش ها ارتباط بهتری پیدا کرده اند تا بتوانید به بهترین نحو نیازهایشان را پاسخ دهید .

 • اشتراک گذاری

وجود امکان اشتراک گذاری در فضای مجازی می تواند باعث معرفی شما به سایر کاربران نیز شود و این به محبوبیت برند شما کمک شایانی خواهد نمود .

مزایا داشتن اپلیکیشن برای کسب و کارتان

محصولات را به نمایش بگذارید

با ارتقای فناوری فروش بسیاری از محصولات به سمت اینترنتی شدن است. این موج آنلاین کردن محصولات به مرور همه گیر خواهد شد. همین حالا و قبل از رقبایتان محصولاتتان را در بستر آنلاین به نمایش بگذارید

کسب درآمد از اپلیکیشن

فروش آنلاین موجب شد که بسیاری از محصولات مخصوصا محصولات مجازی به جای یک بار فروش هزاران بار به فروش برسند. آنلاین بودن فروش شما یک مزیت رقابتی برای پیشی گرفتن از رقبایتان هست

دستیابی به مشتریان بیشتر

اپلیکیشن فروشگاهی این امکان را برای کاربران فراهم نموده که بتوانند طیف وسیعی از کالاهای مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند . دیگر نیازی نیست که برای خرید یک کالای معین به یک نقطه دور از شهر سفر کنیم . 

 • شناخت هدف

  اینکه بدانید چه می خواهید و قرار است در آینده به چه اهدافی دست یابید تا کاربران را جذب خود نمایید

 • پیاده سازی و توسعه اپلیکیشن

  ایجاد منابع و موارد مورد نیاز برای کاربران و طراحی نسخه اولیه و توسعه بخش های مختلف آن به مرور زمان مانند دریافت نظرات مشتریان

 • تست اپلیکیشن

  بررسی و آنالیز اپلیکیشن از نظر کاربرد پذیری و کارایی آن و رفع مشکلات بوجود آمده تا رسیدن به اپی بی نقص

 • پشتیبانی

  ایجاد ویرایشات مورد نیاز کاربران و توسعه بخش های مختلف و افزایش کارایی برنامه تان و شناخت اهداف جدید و پیاده سازی آن

آخرین دیدگاه‌ها

  بایگانی‌ها

  دسته‌ها

  • هیچ دسته‌ای پیدا نشد
  تماس با ما
  واتساپ
  سلام چه کمکی از ما بر میاد؟