رمز خود را فراموش کرده اید ؟

ساخت حساب کاربری

سوالات متداول برخی از کاربران

مهمترین سوالات کاربران

ما در شرکت زبدگان وب سایت های وردپرسی را به دو صورت انجام میدهیم. در مرحله اول توسط پوسته های آماده سایت مشتریان را طراحی میکنیم و پس از تکمیل شدن آموزش کار با پنل مدیریتی را به مشتریان توضیح داده سپس تحویل داده میشود.

مرحله دوم : در صورت نیاز مشتریان، سایت مورد نیازشان از پایه در فتوشاپ طراحی شده و پس از بررسی نهایی تیم زبدگان طرح فتوشاپی مورد نظر را به پوسته وردپرس تبدیل میکنند. در این مورد از پوسته آماده استفاده نمیشود و از پایه پوسته وردپرسی کامل کدنویسی شده.

افزایس رتبه وب سایت یا سئو (Search Engine Optimization) به مجموعه قواعد و قوانینی گفته میشود که با پیاده سازی آنها روی وب سایت موتور جستجو گوگل برای وب سایت مورد نظر ارزش قائل شده و رتبه آن را افزایش میدهد که باعث افزایش ترافیک و همچنین افزایش مشتریان کسب و کار میشود.

در بحث بهینه سازی مشکلات و بهینه سازی های مختلف را در سرعت و اشکلات موجود در کدنویسی پوسته رفع شده تا سرعت بارگزاری آن افزایش یابد.

در قسمت سئو وب سایت نسبت به کلمات کلیدی زمان و هزینه کاملا متغیر بوده در این زمینه باید رقباء اصلی شما شناسایی شده و با پیاده سازی استراتژی های متفاوت بتوانید از بقیه سایت ها پیشی بگیرید.

بالاCall Now Buttoncall