برنامه نویسی ios

حال در مورد بازار کار برنامه نویسـی ios از طریق زبان برنامه نویسی سوئیفت صحبت کنیم. راسیتش در ایران مشخص نیست چه تعدادی از مردم از سیستم عامل ios استفاده میکنند یعنی اصلا آماری وجود ندارد اما با توجه به واردات و علاقه مردم به برند اپل میتوان گفت میزان قابل توجه ای از این سیستم عامل استفاده میکنند. البته نسبت به سیستم عامل اندروید اصلا درصدی حساب نمی شود اما بازم درصد قابل توجه ای است برای کسانی که دنبال بازار کار برنامه نویسی در این حوزه هستند. 
پس متوجه شدیم تعداد زیادی از جمعیت کسانی که گوشی هوشمند دارند از برند اپل یعنی آیفون استفاده میکنند و یک اتفاق بهتر دیگر این است اکثر شرکت ها (چه بزرگ چه کوچک) برای جلب توجه کاربران و رضایت آنها نرم افزارهای خود را در دو سیستم عامل اندروید و ios توسعه و تولید میکنند. (پس هر شرکت به برنامه نویسـی  ios نیاز دارد)

ما می توانیم با دو زبان سوئیفت و ابجکتیو سی میشه برای سیستم عامل IOS و MacOS برنامه نویسی کنیم ، که ابجکتیو سی  به مرور در حال منسوخ شدن است ( به این معنی نیست که برنامه نویسی با این زبان بی فایدس هنوز هم خیلی از برنامه های اپ استور اپل با زبان ابجکتیو سی است ) و ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر قصد دارین یکی از برنامه نویسی IOS برین زبان برنامه نویسی سوئیفت انتخاب کنید.

پرسش و پاسخ

خیر ، هیچ ضرورتی به این موضوع نمیباشد ولی در صورتی که به هر دو سیستم عامل مسلط باشید میتوانید جامع هدف خود را گسترش بدید و از طرفی شانس خود را در اشتغال در شرکت های خصوصی و دولتی بیشتر کنید .

بله ، ولی به هیچ وجه پیشنهاد نمیشود .

میتوانید هم Objective-C رو فرابگیرید و هم Swift ولی در حال حاضر منابع موجود برای Swift بسیار کم میباشد و هنوز در حال تغییر میباشد .

با وجود اینکه Swift نسبت به Objective-C بسیار روان تر و سریعتر میباشد ، ولی با توجه به شرایط موجود پیشنهاد میکنم Objective-C رو برای برنامه نویسی انتخاب کنید 

آخرین دیدگاه‌ها

  بایگانی‌ها

  دسته‌ها

  • هیچ دسته‌ای پیدا نشد
  تماس با ما
  واتساپ
  سلام چه کمکی از ما بر میاد؟