[yasr_visitor_votes size=”medium”][yasr_visitor_votes size=”medium”][vc_row][vc_column][vc_column_text]

قیمت طراحی سایت

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5670″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

پشتیبانی رایگان از طراحی سایت

  • قیمت طراحی سایت ، سیاست های اصلی شرکت زبدگان، آسودگی مشتری از بابت کار خود است. ما برای این کار با مشاوره های رایگان و جامع، در کنار شما خواهیم بود. پشتیبانی از کار شما وظیفه ی اصلی ماست و ما شما را از بابت کارتان آسوده خاطر نگه خواهیم داشت. مشاوره های ما از قبل قرار داد، آغاز و تا هر زمان که شما بخواهید ادامه میابد.
  • تمامی سایت های طراحی شده توسط ما، با نظر مشتری طراحی قالب خواهد شد. گرافیست های ما ، طرح ها و ایده های شما را برای سایتتان جلا می دهند و از آنها یک سایت حرفه ای درست می کنند. قالب سایت شما اختصصاصی و مطابق با سلیقه ی شما و ایده های گرافیست های حرفه ای شرکت مبنا خواهد بود.
  • با پیشرفت تکنولوژی های نمایشی مانند تبلت و موبایل و لبتاپ و …، طراحی وب سایت ها باید طوری باشد که با توجه به تکنولوژی، بتواند خود را سازگار نماید. به این کار طراحی واکنش گرا یا ریسپانسیو می گویند. یکی از تخصص های اصلی و مهارت های ویژه ی شرکت ما، طراحی Responsive یا طراحی واکنش گرا است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5671″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row]

تماس فوری
×

شرکت طراحی سایت زبدگان وب

×