طراحی سایت با php و لاراول در کرج

طراحی سایت با php و لاراول در کرج یکی از بهترین راه ها برای داشتن یک طراحی سایت اختصاصی در کرج بدونه محدودیت است که امروز با توجه به استفاده از این زبان در سیستم مدیریت محتوا های محبوب دنیا مانند وردپرس یکی از پر کاربرد ترین زبان های دنیا می باشد. امروزه حدود 83 درصد از سایت های موجود با php نوشته شده است که این درصد بالا نشانگر توانمند بودن و بروز بودن این زبان برنامه نویسی می باشد. یکی از ویژگی های خوب این زبان، متن باز (open source) بودن آن است و شما می توانید یک سایت بدونه محدودیت داشته باشید. طراحی سایت در کرج با لاراول که یکی از محبوب ترین فریم ورک های زبان php است که می توان به ویژگی هایی مانند سرعت و امنیت بیشتر اشاره کرد.

ویژگی های زبان php

امنیت بالا
سازگار با Mysql
سرعت بالا
تعامل عالی با وب سرویس
فریم ورک های زیاد
بدونه محدودیت
پی اچ پی (PHP) چیست؟

php یک زبان برنامه‌نویسی شیءگرا است که برای طراحی وب توسعه یافته است. php در ابتدا به معنای Personal Home Page (صفحه خانگی شخصی) بود اما امروزه به معنای Hypertext Preprocessor (پیش‌ پردازندهٔ ابر متن) آن را می شناسند. باتوجه به ویژگی هایی که این زبان برنامه نویسی دارد تا به امروزه توانسته بیش از ۸۰ درصد سایت ها در بستر وب را به خود اختصاص دهد. این زیان فریم ورک های متعددی دارد که به توسعه آن کمک می کند و یکی از محبوب ترین فریم ورک های این زبان می توان به لاراول اشاره کرد. زبان پی اچ پی بر روی اکثر وب سرویس ها کار می کند.

زبان برنامه نویسی php در اصل یک زبان اسکریپت نویسی رایگان و متن باز است که بر روی سرور های مانند لینوکس اجرا می شود. به زبان ساده تر هنگاهی که سرور درخواست کاربر را دریافت می کند از طریق یک زبان اسکریپت نویسی در سمت سرور  آن را تحلیل می کند و عملیات متفاوتی بر اساس آن درخواست انجام می دهد و در آخر یک صفحه‌ی پویا در اختیار کاربر قرار می دهد.

کدهای php به وسیله ی یک وب سرور که این نرم افزار روی آن نصب باشد تفسیر می شوند. دستورهای این زبان به صورت مستقیم می توانند داخل کدهای HTML قرار بگیرند. نسخه ی 4.3 به بعد زبان php قابلیت پشتیبانی از رابط خط فرمان یا command-line interface را دارند. این قابلیت برای ایجاد نرم افزارهای غیر وب یا نرم افزارهای با واسط کاربری می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

چه کار های با php می توان انجام داد؟
  • قابلیت ایجاد صفحه های پویا ( داینامیک ).
  • قابلیت دیدن و ویرایش فایل ها از روی سرور.
  • شما می توانید اطلاعات مربوط به هر کاربر را از روی یک فرم وب مشاهده کنید و ویرایش کنید.
  • قابلیت ارسال ایمیل دسته جمعی یا تکی به کاربران.
  • قابلیت ذخیره اطلاعات در پایگاه داده و حذف و تغییر اطلاعات آن.
  • قابلیت محدود سازی وب سایت نسبت به نقش یا ای پی کاربر.
  • قابلیت رمز گذاری بر روی اطلاعات .

همانطور که در این صفحه توضیح دادیم زبان برنامه نویسی php یکی از رایج ترین و محبوب ترین زبان های برنامه نویسی وب سایت می باشد و شما اگر تمایل دارید که سایت‌ تان با php باشد کافیست با شرکت زبدگان تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

مراحل طراحی سایت با php

برای طراحی سایت با php عوامل زیادی را باید در نظر گرفت که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

طراحی گرافیکی سایت (UI)

در این مرحله با توجه به نیاز های مشتری و رنگ سازمانی کسب کار صفحه های کاربری سایت طراحی و تولید می گردد.

طراحی فرانت (پیاده سازی صفحات)

مرحله بعد که صفحات گرافیکی توسط مشتری تایید و ویرایش شد شروع به کد نویسی تمیز، رعایت اصول سئو و پیاده سازی آن روی وب سایت می گردد.

پیاده سازی بک‌اند 

در مرحله بعد برنامه نویسان شروع به کدنویسی بک‌اند سایت شما می کنند.

تحویل و پشتیبانی

طراحی سایت با php و لاراول در کرج

در مرحله آخر سایت را روی هاست بارگزاری کرده و بعد از آزمون خطا های فراوان برای رفع ایرادات ممکن و تایید از سوی مشتری سایت در دسترس همگان قرار می گیرد. 

تماس فوری