طراحی سایت با جاوا اسکریپت

قبل از پدید آمدن زبان های اسکریپت نویسی از جمله جاوا اسکریپت، طراحی وب سایت ها بیشتر بصورت استاتیک انجام می شد و خبری از انیمیشن های وب و بسیاری از امکاناتی که در سایت های مهم و بزرگ امروزی مشاهده می کنید، نبود.

طراحی سایت در کرج با جاوا اسکریپت به دلیل محبوبیت آن در دنیای وب به عنوان گسترده ترین زیان اسکریپت نویسی مورد استفاده در فضای وب می باشد. دلیل این محبوبیت از آنجایی شروع شد که میتوانست با این زبان صفحه های پویا (Dynamics) ایجاد کرد.

ویژگی های زبان جاوا اسکریپت

امنیت بالا
سازگار با Mysql
سرعت بالا
تعامل عالی با وب سرویس
فریم ورک های زیاد
بدونه محدودیت

جاوا اسکریپت (JavaScript) چیست؟

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت (JavaScript) دهمراه با Html و CSS یکی از سه ستون اصلی  و مهم طراحی وب سایت هستند. البته این زبان، یک زبان برنامه نویسی کامل و تمام عیار نیست بلکه نوعی زبان اسکریپت نویسی (scripting language) به حساب می آید که اکثرا برای طراحی سایت های اینترنتی بکار می رود. بسیاری از افکت ها، اسلایدر، چت روم های آنلاین، پاپ آپ و… توسط این زبانطراحی و برنامه نویسی می شود.

یکی از باور های غلط درباره این زبان وجود دارد ارتباط با java هست که این یک اشتباه هست، دلیل این نام گذاری محبوبیت زبان جاوا در هنگام تولد جاوااسکریپت بود و هیچ ارتباطی با زبان java ندارد؛ اگر چه ساختار این زبان به سی پلاس پلاس (++C) و سی شارپ (C#) شباهت دارد که این امر برای یادگیری آسان در نظر گرفته شده‌است. از همین رو دستورهای متداول مانند iffortry..catch ,”while” و… در این زبان هم یافت می‌گردند.

انواع فریم ورک های جاوا اسکریپت

فریم ورک (FrameWork) که در اصطلاح یک چارچوب نرم افزاری گفته می شود مجموعه ای است از کتابخانه های برنامه نویسی و احتمالا مجموعه ای از قوانین برای برنامه نویسان است . به عنوان مثال جی‌کوئری کتاب خانه ایست که برای ساده سازی نوشتن اسکریپ‌ های سمت فرانت یا به عبارتی سمت Client، در صفحات وب طراحی شده و امروزه تبدیل به محبوب ترین فریم ورک جاوا اسکریپت شده است.

فریم‌ورک‌ها و کتابخانه‌ های زیادی برای این زبان درست شده‌است، مانند کتابخانه‌های جی‌کوئری، آنگولار جی‌اس، نود جی‌اس، ری اکت، وی یو جی اس و فریم‌ورک انگولار.

 

حتماً بخوانید: طراحی سایت ارزان در کرج

مراحل طراحی سایت با جاوا اسکریپت

برای طراحی سایت در کرج با جاوا اسکریپت عوامل زیادی را باید در نظر گرفت که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم.

طراحی گرافیکی سایت (UI)

در این مرحله با توجه به نیاز های مشتری و رنگ سازمانی کسب کار صفحه های کاربری سایت طراحی و تولید می گردد.

طراحی فرانت (پیاده سازی صفحات)

مرحله بعد که صفحات گرافیکی توسط مشتری تایید و ویرایش شد شروع به کد نویسی تمیز، رعایت اصول سئو و پیاده سازی آن روی وب سایت می گردد.

پیاده سازی بک‌اند 

در مرحله بعد برنامه نویسان شروع به کدنویسی بک‌اند سایت شما می کنند.

تحویل و پشتیبانی

در مرحله آخر سایت را روی هاست بارگزاری کرده و بعد از آزمون خطا های فراوان برای رفع ایرادات ممکن و تایید از سوی مشتری سایت در دسترس همگان قرار می گیرد.

سوالات متداول

شرکت زبدگان وب هر نوع سایتی را اعم از شرکتی ، فروشگاهی ، شخصی ، املاک ، پزشکی ، حقوقی ، فنی مهندسی و … می تواند با وردپرس یا cms اختصاصی طراحی کند

هزینه طراحی سایت با جاوا اسکریپت یا تهران بستگی به نوع پروژه و کسب و کار شما دارد. برای مثال سایت هایی که با وردپرس طراحی می شوند معمولا هزینه کمتری نسبت به cms اختصاصی دارند.

طراحی سایت با وردپرس برای سایت های شرکتی حداکثر در یک هفته و برای سایت های فروشگاهی حداکثر در دو هفته کاری انجام می شود. زمان لازم برای طراحی سایت با لاراول بسته به نوع پروژه متفاوت است.

سفارش طراحی سایت با جاوا اسکریپت

تماس فوری