[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5555″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”fadeIn”][vc_column_text]

طراحی سایت انتشارات

[/vc_column_text][vc_column_text]

چرا نیاز به ساخت سایت انتشارات دارید؟

هر چند که این روزها علاقه افراد به خواندن کتاب کمتر شده و کمتر می‌بینیم که فردی در حال مطالعه کتاب است، اما با وجود اینترنت می‌توان گفت که خوانندگان علاقمند این موضوع شده‌اند تا محتوای دلخواه خود را از طریق اینترنتی دنبال کنند. در واقع این افراد کتابخوانی را از فضای سنتی به فضای آنلاین منتقل کرده و دوست دارند در هر جایی به کتاب خود دسترسی داشته و مطالعه کنند. بنابراین ناشران و کسانی که در زمینه کتاب و کتابخوانی فعالیت دارند قادر هستند تا با طراحی سایت انتشارات از رونق این کسب و کار استفاده کنند.

در طراحی وب سایت انتشارات وظیفه ما این است که برقراری ارتباط با خوانندگان و علاقمندان  کتاب‌های مختلف و مشتری‌های خود را از طریق وب سایت فراهم کنیم که شامل اطلاع رسانی درباره آخرین کتاب‌های چاپ شده، کتاب‌های در دست چاپ، لیست کتاب‌های پر فروش، معرفی نویسندگان و کتاب، فروش آنلاین کتاب(کتاب الکترونیک) و بسیاری از اطلاعات مفید دیگر درباره انتشارات می‌ باشد.

چرا طراحی سایت انتشارات مهم است؟

وقتی مخاطب سایت انتشارات شما را به خوبی بشناسد و به آن حس خوبی داشته باشد، با علاقه بیشتری نسبت به استفاده از محصولات شما روی می‌آورد. به همین دلیل در طراحی سایت انتشارات بهتر است تمامی ابعاد زمینه کاری و ویژگی‌های انتشارات خود را بیان کنید.

در شرایطی افراد بیشتر وقت خود را در دنیای اینترنت سپری می‌کنند، همه کسب و کارها از جمله انتشارات نیاز به طراحی سایت دارند. طراحی سایت انتشارات می‌تواند لذت مطالعه را با جذابیت زندگی مدرن همراه کند. علاوه بر این می‌توانید به سادگی و در زمان‌های طولانی‌تری از روز با مخاطب خود در تماس بوده و به شیوه‌ای خلاقانه، محصولات خود را به مخاطبان معرفی کنید.

یکی دیگر از فواید طراحی سایت انتشارات این است که برند شما را در ذهن مخاطبان پررنگ‌تر می‌کند. یکی از مباحثی که در بخش تبلیغات به آن توجه ویژه‌ای می شود، برندسازی و شناساندن برند به مخاطب است به طوری که طراحی سایت انتشارات، جایگاه شما را در ذهن مخاطبان تثبیت کرده و آن ها را مجاب می‌کند تا برای خرید هر یک از محصولات انتشاراتی، ابتدا به سایت شما سر زده و به دنبال کتاب خود باشد.

سایت انتشارات شما، هویت مجازی و شناسنامه اینترنتی شماست؛ پس باید از صحت و به روز بودن اطلاعاتی که در طراحی سایت انتشارات خود قرار می‌دهید، اطمینان کافی داشته باشید. اهمیت به روز بودن مطالب در این است که هم مخاطب را بهتر جذب می‌کند و هم اینکه وی را با خود همراه خواهید کرد. از طرفی دیگر حساسیت موتورهای جستجو را نسبت به خودتان افزایش خواهید داد.

امکانات مورد نیاز در طراحی وب سایت انتشارات

●    فراهم کردن امکان فروش اینترنتی محصولات
●    فراهم کردن امکان فروش کتاب‌ها به صورت پی‌دی‌اف
●    فراهم کردن قابلیتی برای عضویت ویژه و استفاده از نسخه آنلاین کتاب‌ها که سایت را مشابه یک کتابخانه آنلاین خواهد کرد
●    معرفی کامل کتاب و جزییات آن شامل سال چاپ، نویسنده، مترجم
●    نمایش خلاصه‌ای از محتوای کتاب‌ها برای جذب بیشتر مشتری و مجاب کردن وی به خرید کتاب
●    نمایش پر فروش‌ترین کتاب‌ها

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][yasr_visitor_votes size=”medium”]

Call Now Buttonتماس با ما