شرکت زبدگان

شرکت فنی مهندسی راستین هیراد سیستم با برند زبدگان از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وبسایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به طبع گسترش دایره مشتریان منجر به توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امروزه خدمات شرکت زبدگان به چهار دسته کلی تقسیم می‌شوند… امور برنامه‌نویسی و طراحی سایت، امور گرافیکی و تدوین، تصویر برداری وطراحی کاتالوگ دیجیتال  و مشاوره دیجیتال مارکتینگ .

امور برنامه‌نویسی و طراحی سایت خود طیف گسترده‌ای از خدمات را در بر می‌گیرد… از برنامه‌نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌های برنامه‌نویسی برای اپلیکیشن‌ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت وردپرس ساده امور سئو در این خدمات این شرکت به چشم می‌خورد. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و آی او اس ، طراحی وبسایت اختصاصی، طراحی وبسایت فروشگاهی، طراحی وبسایت شرکتی، طراحی وبسایت شخصی، سئو و ….

در مبحث تصویربرداری و حتی تصویر سازی نیز این شرکت یکی از مدعیان برتر در سطح کشور است. تیزر تبلیغاتی، موشن گرافی، عکاسی صنعتی، عکاسی مدلینگ، عکاسی ۳۶۰ درجه و تور مجازی، انیمیشن و مدل‌سازی سه بعدی، تصویر برداری هوایی، موزیک ویدیو و انواع ووله‌های تبلیغاتی تنها بخشی از فعالیت‌های این دسته‌بندی می‌باشند.

شرکت زبدگان که یک شرکت طراحی سایت در کرج است نهایت تلاش خود را کرده‌ است که از استانداردترین روش‌ها در سطح بین‌الملل برای خلق برندها و آثار گرافیکی خود استفاده کند. خلق برند بوک، طراحی لوگو با شناسنامه، خلق آثار گرافیکی مانند کاتالوگ، بیلبورد، بسته‌بندی، خلق کاراکتر، ست اداری و … با حق کپی رایت، تنها بخشی از فعالیت‌های شرکت فنی مهندسی زبدگان می‌باشد.

دیجیتال مارکتینگ دقیقاً نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی می‌باشد که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج یا ورشکستگی برساند. ابزار و مهارت استفاده از ابزار در تبلیغات هیچ تأثیری در فروش مشتری ایجاد نمی‌کند. اگر تبلیغات بر اساس اصول فروش و سیاست‌های دیجیتال مارکتینگ تولید و تهیه شود می‌تواند معجزه ای در کسب و کار باشد. در غیر این صورت تبلیغات چیزی جز اتلاف هزینه نیست. توجه به این نکته کلیدی باعث شده زبدگان همواره در لیست برترین شرکت‌های تبلیغاتی از نظر بازدهی مشتریان قرار گیرد.

طراحی سایت اختصاصی در کرج

طراحی سایت شرکتی در کرج

طراحی سایت فروشگاهی در کرج

طراحی سایت با php و لاراول در کرج

سئو سایت در کرج

عکاسی صنعتی در کرج

 

تماس فوری