[vc_row][vc_column][vc_btn][vc_column_text]بند 3) طراحی وب سایت و پشتیبانی

جدول زیر مربوط به طراحی وب سایت می باشد :[/vc_column_text][vc_single_image image=”5819″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_section][vc_row][vc_column width=”5/12″][vc_single_image image=”5822″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_outline” border_color=”black” css_animation=”fadeIn” css=”.vc_custom_1588149623156{background-color: #ffffff !important;}”][vc_empty_space][vc_single_image image=”5824″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_outline” border_color=”sandy_brown” css_animation=”fadeIn” css=”.vc_custom_1588149907737{background-color: #ffffff !important;}”][/vc_column][vc_column width=”7/12″][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

توضیحات تکمیلی :

استفاده از قالب آماده برای سایت مد نظر معایبی دارد که این معایب شامل موارد زیر می شوند

 1.  به این دلیل که قالب آماده قبلا توسط افراد دیگری طراحی شده است و الان آماده است، اگر به هر دلیلی نیاز داشته باشد  که تغییراتی در این قالب ایجاد کند امکان ویرایش و یا تغییر در این نوع قالب ها برای او وجود ندارد.
 2. امنیت یکی دیگر از مواردی که بسیار حائز اهمیت است اما قالب های آماده دارای امنیت پایینی هستند و حتی ممکن میان آن ها کدهای پنهانی وجود داشته باشد و این مسئله می تواند کل امنیت سایت را به خطر بیندازد.
 3. برخی مواقع ممکن است پس از چند وقت نیازهای جدیدی در سایت احساس شود اما به دلیل این که قالب سایت آماده است نمی توان نیازهای جدید سایت را به آن اضافه کرد.
 4. سرعت لود قالب های آماده نسبت به قالب های اختصاصی پایین تر است. این مسئله به این دلیل است که حجم امکاناتی که در قالب های آماده وجود دارد زیاد است اما ممکن است افراد از همه ی این امکانات استفاده نکنند و در نتیجه این مسئله می تواند حجم سایت را افزایش دهد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]جدول زیر مربوط به هاست و دامنه و پشتیبانی یکساله میباشد:[/vc_column_text][vc_single_image image=”5826″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”fadeIn”][vc_column_text]

مدت زمان لازم جهت انجام موضوع (طراحی وب سایت) قرارداد :

 1. مدت زمان لازم جهت انجام موضوع قرارداد و تحویل طرح نهایی طبق مذاکرات انجام شده و توافق طرفین 30 روزکاری می باشد.
 2. مبنای تعیین مدت زمان لازم برای انجام موضوع قرارداد، ارائه اطلاعات و توضیحات اولیه به پیمانکار همزمان با پرداخت وجه پیش پرداخت و امضاء قرارداد و همچنین تأیی اولین طرح های ارائه شده به کارفرما
 3. بدیهی است در صورت عدم ارائه اطلاعات در زمان واریز پیش پرداخت و امضاء قرارداد و همچنین عدم تأیید طرح های اولیه و درخواست تغییرات و یا طراحی و پیاده سازی مجدد طرح ها، زمان سپری شده از تاریخ واریز پیش پرداخت و امضاء قرارداد تا زمان ارائه اطلاعات اولیه از سوی کارفرما و همچنین مدت زمان لازم برای انجام تغییرات که از سوی پیمانکار تعیین می شود، به مدت زمان لازم برای تحویل موضوع قرارداد اضافه می شود.

تعهدات مجری:

كلیه اطلاعاتى كه توسط كارفرما در اختیار مجری قرار میگیرد از سوی مجری محرمانه تلقی میگردد و مجری موظف به حفظ و نگهدارى اطلاعات داده شده بوده و حق در اختیار دادن این اطلاعات را به سایر ندارد.

تعهدات کارفرما :

 1. پیمانکار هیچ گونه مسئولیتی در قبال در اختیار قرارگرفتن اطلاعات امنیتی وب سایت به افراد غیر به هر نحوی از سوی کارفرما را ندارد.
 2. در صورت ثبت نشانه دامنه وب سایت از طریق پیمانکار، کارفرما متعهد می شود که هزینه سالانه مربوط به تمدید نشانه دامنه را طبق تعرفه روز مندرج در وب سایت رسمی پیمانکار به وی پرداخت نماید.
 3. کارفرما متعهد می شود که پس از عقد قرارداد، در قبال درخواست اضافه کردن ویژگی های جدید به وب سایت، هزینه روز مندرج در فاکتور پیمانکار را پرداخت نماید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”7/12″][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]

شروط ضمن عقد قرارداد:

در صورتی که کارفرما به تعهدات خود در مواعد معین شده برای واریز وجه عمل ننماید و از تعهد پرداخت کارفرما 72 ساعت بگذرد، پیمانکار می تواند سایت کارفرما را غیر فعال نموده و کارفرما بدین وسیله حق هرگونه اعتراض و شکایتی در این ارتباط را در هر مجمعی از خود سلب ساقط می نماید

فسخ قرارداد:

قرار داد از نوع لازم الاجرا تلقی شده و تنها در صورت وقوع شرایط توافقی طرفین 20 درصد از مبلغ کل قرارداد بصورت ضرر و زیان می باشد و قرار داد فسخ می گردد.

 1. مبلغ انجام موضوع قرارداد با توجه به مشخصات آمده به مبلغ ……………………………………. ریال می باشد.
 2. مبلغ …………………………………………………… ریال بابت پیش پرداخت میباشد.
 3. مابقی مبلغ قرارداد : ……………………………….. ریال در تاریخ …………………………….. پرداخت میگردد.
 4. درصورت گذشت بیش از 4 روز کاری از زمان ارائه طرح و عدم پاسخگویی کارفرما مبنی بر تأیید و یا عدم تأیید طرح، روزانه مبلغ  300000 ریال ایران به عنوان خسارت تاخیر میبایست به پیمانکار به عنوان وجه التزام پرداخت گردد.
 5. در صورت گذشت بیش از 4 روز کاری و عدم دریافت پاسخ کارفرما در صورتی که پیمان کار اطلاع رسانی لازم را انجام داده باشد، بدیهی است زمان تحویل نهایی موضوع قرارداد از زمان مشخص شده فراتر خواهد رفت و پیمانکار زمان تحویل نهایی را طبق صلاح دید مشخص می نماید.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”5/12″][vc_single_image image=”5829″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_outline” border_color=”black” css_animation=”fadeIn” css=”.vc_custom_1588152586207{background-color: #ffffff !important;}”][vc_empty_space][vc_single_image image=”5830″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_outline” border_color=”black” css_animation=”fadeIn” css=”.vc_custom_1588152640445{background-color: #ffffff !important;}”][/vc_column][/vc_row][/vc_section][vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”fadeIn”]نسخ قرارداد:

این قرارداد در تاریخ…………………… در دو نسخه که اعتبار یکسان دارند تنظیم و به امضاء طرفین قرارداد رسید.

تذکر ویژه :

لطفا کلیه واریزی ها را به شماره کارت 6104337549610739 به نام حسام الدین آهنگری پراخت گردد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Call Now Buttonتماس با ما